Bizi sosyal medyadan takip edin.

teklif@maad.com.tr | TEL: +90 212 270 6223                        WhatsApp +90 530 962 72 41

"Küçük bir atölyede başlayan hikayemizi, zanaatkar ellerle zamansıza taşıyoruz."

Çözüm ortaklarımızın mobilya projelerini üretmekle başladığımız atölyemizde, tamamlanan her projeden sonra aldığımız övgü ve takdir bizleri daha büyük ve zor projeler yapma konusunda büyük bir heyecanla cesaretlendirdi. Zihinlerde tasarlananı hayata geçirmenin verdiği haz bizi kendi fikirlerimizi hayata geçirme konusunda daha çok teşvik etti. “Peki neden kendi zevkimiz ve anlayışımız ile mobilya ve iç mekanlar üretmeyelim” dedik ve işte Braggo Furniture & Design bu şekilde başlamış oldu.

Hedeflerimizi her zaman büyük tuttuk. Kendimize insanlar için mobilya yapalım fikrinden öte insanlar için heyecanlı yaşam alanları tasarlayalım istedik. Bundan dolayı kendimize Restoration Hardware, Minotti, Maxalto, Meridiani gibi alanında lider mobilya firmalarını örnek aldık ve dünya tredlerini yakından takip ettik. Bu süreçte hem Avrupa pazarına girebilmek hem de yakından takip edebilmek için Hollanda Culemborg’da bir showroom ve Amsterdam’da bir Design Office açtık.

Braggo Furniture’ın ilk açtığımız web sayfasında kendi zevkimize göre seçtiğimiz replika ürünlerin imalatı ile başladık. Türkiye’de benzeri üretilmeyen bu ürünler ile hem yeni imalat teknikleri geliştirdik hem de alanında uzman yerli ve yabancı bir çok çözüm ortağımız oldu.

Braggo Furniture’ın yenilediğimiz web sayfasında mobilyada, edindiğimiz tecrübe ve trendlerden aldığımız ilhamla ve tamamen kendi tasarımlarımızla kolları sıvayıp yeniden işe başladık. Koleksiyonlarımızda, kaliteli malzeme, fonksiyonellik ve sadeliği arayanları hedefledik. Braggo Design ve Maad Atölye olarak da bu hedefimizden vazgeçmeyi düşünmüyoruz.

kreatif ekibimiz ile tanışın

satış & pazarlama & finans

demet onuş

demet onuş

Kurucu

recep yüksel

Recep yüksel

Finans Müdürü

uğur akyürek

Uğur Akyürek

Muhasebe

okan arslan

Okan arslan

Avrupa Satış Sorumlusu

tasarım & mimari

ünal aykız

Ünal aykız

İç Mimar & Tasarımcı

yağmur kaya

yağmur kaya

Mimar –  Tasarımcı

ted gude

Ted Gude

Tasarımcı – Çözüm Ortağı

zanaatkarlar

fettah ceylan

fettah ceylan

Atölye Usta Başı – Marangoz Ustası

coşkun ceylan

Coşkun Ceylan

Sanatsal Boya Ustası

haydar yıldırım

haydar yıldırım

Marangoz Ustası

rıdvan kurt

Rıdvan kurt

Marangoz Ustası

doğan güner

Marangoz Ustası

alparslan baş

alparslan baş

Marangoz Ustası

gürbüz karagöl

Gürbüz Karagöl

Marangoz Ustası

muhammed adanır

muhammed adanır

Marangoz Çırağı

Hüseyin kurt

hüseyin kurt

Marangoz Çırağı

dünya tasarım trendleri
braggo magazıne

Dünya tasarım trendlerini sizin için takip ediyoruz. Braggo Magazine olarak aylık olarak yayınladığımız e-dergimiz ile hem ürünlerimizi hemde yeni tasarım fikirlerini takip edebilirisiniz.

E-Postanız başarı ile alınmıştır. Teşekkür ederiz.

Hata oluştu. Tekrar deneyiniz.